Ką daryti, jeigu Jūsų laukai yra toli ir nežinote, kada juos laistyti?

 

Jeigu Jūsų laukai toli nuo gyvenamosios vietos, sudėtinga laiku nustatyti, kada juos reikia laistyti. Tokiu atveju, galite naudoti tam tikras monitoringo priemones, bet jos yra nepakankamai efektyvios, tad gali nukentėti laistymo kokybė.

Teisingas laistymas augalams yra labai reikalingas, tad ką daryti tokioje situacijoje? Kokie būdai gali pagerinti laistymo kokybę?

Nuo ko pradėti?
Kaip tai išspręsti?

Būtina:

 1. Įvertinti nuostolius, kuriuos gali sukelti nelaistymas arba netinkamas laistymas. 
 2. Įvertinti transporto išlaidas ir laiko sąnaudas lankant laukus apžiūrėti, kada laistyti, kada ne. 
 3. Parinkti atitinkamą monitoringo sprendimą. Jis gali pranešti apie reikalingą vandens, mineralinių medžiagų trūkumą ar perteklių. Apie dirvožemio oro temperatūrą, rūgštingumą, druskingumą.
 4. Automatizuoti laistymą. Pajungti sensorius prie laistymo sistemos, kad pasiekus numatytas ribas, būtų vykdomos numatytos užduotys. Tuo metu galite dirbti kitus darbus. 

Specialisto paruoštas projektas – prognozuojamų rezultatų garantas

Konsultavimas

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Atvykę į vietą galite pačiupinėti pasirinktą elementą, kadangi didžiąją dalį įrangos turime sandėlyje;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą

 

Ar šie duomenys patikimi?

 • Kada kyla šis klausimas?
  Nesakome, kad Jūsų per savo darbo patirtį išugdyti įgūdžiai ir žinios pasakančios, kada geriausia laistyti, tręšti ar kitaip gerinti dirvožemį yra prasti ar pablogėjo. 
 • Kokia problema?
  Realiu laiku gaunami tikslūs duomenys leidžia jums šiuos įgūdžius taikyti ypač tiksliai ir tik tada kada reikia. Be šių duomenų žmogus gali sunkiai įvertinti esamą situaciją. Taip prarandamas derlius.
 • Kaip eliminuosime?
  Mūsų patikrintų gamintojų produkcija yra sėkmingai ištestuota Lietuvos ūkiuose. Prieš tai prietaisai yra testuojami pagal Europos sąjungoje galiojančius standartus ir pateikia duomenis su 99 proc tikslumu. Beliks jais tinkamai pasinaudoti. Čia ir pravers jūsų žinios.

Ar monitoringas padeda sutaupyti?

 • Kada kyla šis klausimas?
  Kaip ir kiti patobulinimai įvairių matavimo prietaisų įrengimas taip pat yra investicija. Tad svarstant kyla natūralus klausimas kaip ji padės ūkiui tapti našesniam? 
 • Kokia problema?
  Ūkininkas paprastai vadovaujasi reguliarumo principu. Yra tikslus grafikas kada augalus reikia laistyti, kada tręšti ar kitaip gerinti dirvožemį. Yra nustatyti kiekiai. Bet kintačios oro sąlygos, ilgesnė sausra, lietus, šalnos, vėjas dažnai keičia dirvožemio būseną ir taikant tas pačias procedūras sulaukiamas neprognozuojamas derlius. Kita vertus būnant toli nuo savo dirbamo ploto ne visada yra galimybės atvykti laiku ir kompensuoti padarytą žalą.
 • Kaip eliminuosime?
  Tikslūs, realiu laiku gaunami dirvožemio būsenos duomenys leidžia ne tik laiku reaguoti į pasikeitimus, bet ir būti tikriems, kad vandens ar trąšų panaudojote tiek kiek reikia. Nei per daug, nei per mažai, nes abiems atvejais gaunami nuostoliai.

Specialus Maidina pasiūlymas

w

Konsultacija. Suteiksime konsultaciją besirenkantiems laistymo įrangą.

h

Projektavimas. Suprojektuosime laistymo sistemą tiems, kas nori ją įsirengti savo jėgomis, įvertinę jų poreikius.

R

Įrangos komplektavimas. Sukomplektuosime laistymo įrangą su galimybe grąžinti arba pakeisti nereikalingus elementus.

El. parduotuvė. Pagal parengtą projektą galėsite rinktis laistymo įrangą mūsų parduotuvėje www.laistymoiranga.lt ir susirinkti viską, ko reikia projektui.

Montavimo pagalba. Atliksime kasinėjimo darbus naudodami specialią kasimo techniką.

p

Garantinė konsultacija. Patarsime dėl Jūsų pačių sumontuotos įrangos sistemos priežiūros, problemų sprendimo, plėtros.

Mus jau pasirinko

 

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

VĮ „Telšių miškų urėdija“

Išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Pasirinkome 6 ha plotą, o techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Kruopštus ir atsakingas darbas nepaliko abejonių. Dažnos konsultacijos su direktoriumi A.Klunduk padėjo atrasti naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po metų apžvelgę laistymo rezultatus – esame patenkinti laistymo sistema bei įranga.

Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas

 AB „Kietaviškių gausai“

„Maidina“ tiekiama laistymo įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus mūsų reikalavimus bei pageidavimus. Įranga visada pristatoma laiku, pagal iš anksto nustatytus terminus. Taip pat, visada sulaukiame profesionalių atsakymų į rūpimus klausimus bei konsultacijų dėl laistymo įrangos naudojimo. Bendradarbiavimą su UAB „Maidina“ mes vertiname tik teigiamai.

Raimondas Sinkevičius - Šiltnamio inžinierius

AB „Ogmios centras“ 

Ogmios centras su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios firmos darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių firmų, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Smagu. Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.

Stasė Jasutytė - Projektų vadovė

 

Išspręsime jūsų problemas

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

Susisiekite ir mes parengsime Jums individualų pasiūlymą didesnio derliaus sprendimui sukurti.

Telefonas: +370 5277 3544 arba el.paštas info@maidina.lt ir mes susisieksime.