Apie mus

Maidina turi sukaupusi jau virš 20-ies metų patirtį dirbant laistymo sistemų srityje

Maidina – 20 metų patirtis

UAB „Maidina“ laistymo sistemų projektavimo, įrangos komplektavimo srityje dirba nuo 1997m. Realizavome keliolika kompleksiškų sprendimų laistymo plotams, viršijantiems 10 ha. Sukaupta praktika didelių plotų laistyme leis turėti kompetentingą specialistą, sprendžiant įvairios apimties projektų problemas. Bendradarbiaujame su architektų dirbtuvėmis: Vilniaus miesto savivaldybės, Urbanistika, Sweco, JP Architektūra, Lietuvos Paminklai ir kitais.

Pagrindinis Maidina veiklos tikslas?

Siekiame prisidėti, kad vis daugiau žmonių užsiimtų žemės ūkiu, taip apsirūpindami ir maistu, ir pačiomis kokybiškiausiomis gyvenimo sąlygomis. Ieškome būdų ir technologijų, kaip patogiau ir efektyviau išnaudoti turimą žemės plotą tuo pačiu nenualinant gamtos. Protingas vandens panaudojimas leidžia kurti žalesnius miestus, sveikesnius ūkius, turtingesnę žemę, didesnę biologinę įvairovę. Tikime, kad tai būdas mums likti drauge savo tėvynėje ir būti čia laimingiems. Tapkime žaliausia šalimi, kurioje gera gyventi.

Maidina turi elektroninę parduotuvę su daugiau nei 1700 prekių

Mūsų įvykdyti projektai

Jei ieškote stabilumo bei kvalifikuoto serviso pasirenkant vandens sistemų tiekėją įvertinkite jo pasiekimus praktikoje.

AB „Ogmios centras“

AB „Ogmios centras“ – suprojektuota ir sumontota laistymo sistema P.Lukšio ir Kubiliaus gatvėse. Laistymo sistemos projektavimas ir montavimas buvo sudėtingas dėl to, kad laistymo bendras plotas susideda iš didelio skaičiaus atskirų plotų su veja ir dekoratyviniais augalais.

AB „Kietaviškių gausa
AB „Kietaviškių gausa“ didžiausias šiltnamių ūkis Lietuvoje, pastatyta ir eksploatuojama 15 ha žieminių stiklinių blokinių šiltnamių. Daug metų tiekiame laistymo įrangą, kuri privalo atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus. Augalai auginami hidroponiniu būdu ir mažiausias laistymo sistemos darbo sutrikimas gali įtakoti produkcijos kokybę ir kiekį.
VĮ „Telšių miškų urėdija“

VĮ “Telšių miškų urėdija” suprojektuota ir sumontuota laistymo sistema 7 ha plote. Laistymo sistema yra skirta laistyti iš sėklų auginamus lapuočius (beržus). Toks laistymas turi būti ypač preciziškas ir tolygus. Mums sekmingai pavyko įgyvendinti šį projektą.

Norite įsirengti laistymo sistemą savo ūkyje?

O gal ieškote geriausio sprendimo vejos laistymui?

Paruošime jūsų poreikius atitinkantį projektą

Papildomi mūsų sudaryti automatinių laistymo sistemų projektai objektams:

  • Plungės Dvaras (virš 5 ha), Plungė; 
  • Danske Bankas, Saltoniškių 2, Vilnius; 
  • SwedBankas; Konstitucijos pr., Vilnius, (terasa); 
  • Snoro Bankas; Vivulskio g., Vilnius (terasa); 
  • Telšių medelynas, Telšiai (7 ha).
  • Ogmios Centras, Vilnius (1 ha); 
  • Balsių mokykla, Vilnius; 
  • Antakalnio terasa, Vilniu;
  • Sereikiškių parkas, Vilnius.