Reikia ekologiškos, tausojančios gamtą ir vandenį laistymo sistemos?

 

Paskutiniu metu vis daugiau žmonių Europos Sąjungoje, tame tarpe ir Lietuvoje, skiria ypatingą dėmesį aplinkos saugojimui. Statydami namą, kurdami namo aplinką jie vadovaujasi „žaliosios idėjos“ principais. Todėl tokie žmonės rinkdamiesi laistymo sistemą pagrindinį dėmesį skiria jos ekologiškumui, taupumui, gamtos tausojimui. Laistymo įrangos gamintojai atsižvelgdami į šią tendenciją, siūlo platų laistymo įrangos, atitinkančios visus ekologiškumo principus, asortimentą.

Kokie laistymo sprendimai atitinka „žaliąsias idėjas“? Kaip juos įgyvendinti? Kokią laistymo įrangą naudoti?

Netinkamas sprendimas – deklaruoti, kad laistymo sistema atitinka reikalavimus, o sumontuoti ją, kaip visada. Užsakovas pastebės apgaulę, kils konfliktas ir nukentės Jūsų reputacija.

1. Neteisingai pasirinktas vandens šaltinis arba blogai apskaičiuoti jo parametrai nulems tai, kad laistymo sistema imituos ekologiškumą, o iš tikrųjų bus įprasta.
2. Neįtraukti į sistemą reikalingų daviklių, kurie kontroliuoja laistymo procesą. Šie davikliai optimizuodami vandens naudojimą laistymui, jį tausoja.
3. Nederinti ekologiško apželdinimo ir neišnaudoti natūralaus landšafto, augmenijos savybių, padedančių tausoti vandenį.

Kaip įdiegti ekologišką sistemą?

Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos būtina atsižvelgti ruošiant ekologiškos, tausojančios gamtą ir vandenį laistymo sistemos projektą:

 

 1. Reikia įsigilinti į „žaliosios idėjos“ principus ir pasistengti maksimaliai jų laikytis. Nešvaistyti gėlo vandens, neteršti, nealinti dirvožemio, nešvaistyti energijos ir resursų, grąžinti atgal tiek kiek paimta.
 2. Labai svarbu pasirinkti tinkamą vandens šaltinį ir jį įvertinti. Išnaudoti lengviausiai prieinamą ir tinkamiausią laistymui lietaus vandenį. 
 3. Būtina teisingai įvertinti landšafto ypatumus, augmenijos galimą poveikį vandens garavimui ir pritaikyti laistymo sistemai. 
 4. Svarbu suderinti laistymo sistemos ir apželdinimo projektus, kadangi apželdinimo projektai, atitinkantys „žaliąją idėją“ turi savo ypatumų. 
 5. Naudoti laistymo įrangą, kuri maksimaliai optimizuoja vandens panaudojimą laistant.

Specialisto paruoštas projektas – prognozuojamų rezultatų garantas

Konsultavimas

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Atvykę į vietą galite pačiupinėti pasirinktą elementą, kadangi didžiąją dalį įrangos turime sandėlyje;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą

 

Argumentų parinkimas

 • Kada kyla šis klausimas? 
  Užsakovui pristatant ekologiškos laistymo sistemos projektą su sąmata, dažnai iškyla netikėtos grėsmės. 
 • Kokia problema?
  Skirtumo tarp įprastos ir gamtą tausojančios sistemos nematymas,
  neparuoštas argumentavimas pagrindžiantis gamtos saugojimą sukels įtarimą, kad Jūs neturite pakankamai kavalifikacijos ir derybos pasibaigs nesėkme.
 • Kaip eliminuosime?
  Vis didėjant klientų spaudimui dėl ekologijos, laistymo įrangos gamintojai ieško būdų kaip patenkinti atsiradusius norus. Pastoviai bendraudami su jais vis pasipildome naujomis žiniomis apie įrangos įtaką gamtos procesams, apie neigiamų įtakų prevencines priemones. Taip pat esame aktyvus bendruomenės “Taupus laistymas” narys, kurioje propaguojame gamtos saugojimo idėjas. Ruošiant projektą būtinai papildysime jį visais aspektais liečiančiais gamtos saugojimą.

Per didelės sąmatos pagrįstumas

 • Kada kyla šis klausimas? 
  Dažnai užsakovui rengiant komercinį pasiūlymą dėl laistymo sistemos įrengimo darbų ir 
 • Kokia problema?
  išklausius užsakovo pageidavimus į samatą įtraukiama per daug nereikalingos ir brangios įrangos. Užsakovas pamatęs sąmatos dydį atisako su jumis tęsti darbus.
 • Kaip eliminuosime?
  Padėsime jums suformuoti minimalų pasiūlymą, kuris bus kaip pagrindas norint plėtoti bei gerinti sistemą. Visas plėtros galimybes galėsite pridėti iš anksto paaiškinę naudas bei būsimas sąnaudas. Atlikę visos sistemos našumo skaičiavimus bei naudodami techninės dokumentacijos parametrus ir specialią programinę įrangą pagrįsime papildomos įrangos naudojimo naudą.

Specialus Maidina pasiūlymas

w

Konsultacija. Suteiksime konsultaciją besirenkantiems laistymo įrangą.

h

Projektavimas. Suprojektuosime laistymo sistemą tiems, kas nori ją įsirengti savo jėgomis, įvertinę jų poreikius.

R

Įrangos komplektavimas. Sukomplektuosime laistymo įrangą su galimybe grąžinti arba pakeisti nereikalingus elementus.

El. parduotuvė. Pagal parengtą projektą galėsite rinktis laistymo įrangą mūsų parduotuvėje www.laistymoiranga.lt ir susirinkti viską, ko reikia projektui.

Montavimo pagalba. Atliksime kasinėjimo darbus naudodami specialią kasimo techniką.

p

Garantinė konsultacija. Patarsime dėl Jūsų pačių sumontuotos įrangos sistemos priežiūros, problemų sprendimo, plėtros.

Mus jau pasirinko

 

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

VĮ „Telšių miškų urėdija“

Išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Pasirinkome 6 ha plotą, o techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Kruopštus ir atsakingas darbas nepaliko abejonių. Dažnos konsultacijos su direktoriumi A.Klunduk padėjo atrasti naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po metų apžvelgę laistymo rezultatus – esame patenkinti laistymo sistema bei įranga.

Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas

 AB „Kietaviškių gausai“

„Maidina“ tiekiama laistymo įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus mūsų reikalavimus bei pageidavimus. Įranga visada pristatoma laiku, pagal iš anksto nustatytus terminus. Taip pat, visada sulaukiame profesionalių atsakymų į rūpimus klausimus bei konsultacijų dėl laistymo įrangos naudojimo. Bendradarbiavimą su UAB „Maidina“ mes vertiname tik teigiamai.

Raimondas Sinkevičius - Šiltnamio inžinierius

AB „Ogmios centras“ 

Ogmios centras su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios firmos darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių firmų, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Smagu. Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.

Stasė Jasutytė - Projektų vadovė

 

Išspręsime jūsų problemas

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą gamtą tausojančiai laistymo sistemai įrengti.

Telefonas: +370 5277 3544 arba el.paštas info@maidina.lt ir mes susisieksime.