Kaip parinkti optimalų sprendimą užsakovui?

 

Svarstote, kokią įrangą ir sprendimą pasiūlyti užsakovui, kad jis atitiktų keliamus reikalavimus ir nekainuotų per daug?

Kur galima sutaupyti ir taip, kad vėliau netektų šalinti problemų?

 1. Pirmiausia, įranga, kurią parenkate, turi optimaliai atitikti užsakovo reikalavimus, nes dažnai to neįvertinus parenkama ne tik netinkama, bet ir gerokai per brangi įranga.
 2. Kita grėsmė – neprotingai sumažinta sąmata siekiant sutaupyti, tad laistymo sistema gali būti sukomplektuota nepilnai ir blogai veikti. Vėliau išryškėsiančias klaidas gali būti labai brangu pataisyti. Tokiu atveju, užsakovas liks nepatenkintas ir gali kilti problemų dėl atsiskaitymo.
 3. Kita bėda, su kuria galite susidurti, ta, jog sistema sunaudos per daug vandens, o tai lems dideles vandens sąskaitas. Visa tai augins tiek Jūsų kaip rangovo, tiek kliento išlaidas.
Kaip galime jums padėti?
Ką mes siūlome?

Kaip ir statant namą, taip ir įrengiant laistymo sistemą yra rengiamas projektas. Tai lyg darbų planas, kartu taip pat įvertinami aplinkos ypatumai, parenkami sprendimai, paskaičiuojami optimalūs resursai, įranga.

a) Aplinkos įvertinimas. Pirminė konsultacija. Laistymo įrangą būtina pritaikyti konkrečiai aplinkai, jos išdėstymui. Tik išsiaiškinus situaciją galima parinkti optimaliausią pralaidumo, filtravimo variantą. Įvertinus augalus, turėtų būti parenkami jiems tinkamiausi laistytuvai, kurie garantuotų jiems palankiausias augimo sąlygas. Taip pat turi būti įvertintas vandens šaltinis, jo našumas, vandens kokybė, švarumas. Atlikus šią analizę jau galima preliminariai pateikti tinkamiausią sprendimą. 

b) Projekto ruošimasNaudojant šiuolaikines projektavimo priemones parengiamas aiškus, detalus brėžinys, kuriame bus apskaičiuotas pralaidumas, nustatyti laistymo taškai ir minimalus jų kiekis. Turėdami projektą galite matyti galutinę sprendimo kainą ir vaizdą, kaip tai atrodys. Specialistas paaiškins, kodėl parinktas būtent toks sprendimas, todėl Jums bus lengviau jį pristatyti užsakovui, pagrįsti galutinę kainą. 

c) Garantiniai įsipareigojimai. Viską atlikus pagal paruoštą projektą galite drąsiai siūlyti garantinį aptarnavimą tos sistemos veikimui, kas užsakovui leis lengviau apsispręsti. Paruošus projektą su tos srities profesionalais turėsite stiprų užnugarį atsiradus problemoms, bei jas šalinti jums kainuos mažiau resursų.

Specialisto paruoštas projektas – prognozuojamų rezultatų garantas

Konsultavimas

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Atvykę į vietą galite pačiupinėti pasirinktą elementą, kadangi didžiąją dalį įrangos turime sandėlyje;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą

 

Per didelės išlaidų sąmatos pagrįstumas

 • Kada kyla šis klausimas? 
  Rengiant komercinį pasiūlymą dėl laistymo sistemos įrengimo darbų 
 • Kokia problema?
  Išklausius užsakovo pageidavimus į samatą įtraukiama per daug nereikalingos ir brangios įrangos. Užsakovas pamatęs sąmatos dydį atisako su jumis tęsti darbus.
 • Kaip eliminuosime?
  Padėsime jums suformuoti minimalų pasiūlymą, kuris bus kaip pagrindas norint plėtoti bei gerinti sistemą. Visas plėtros galimybes galėsite pridėti iš anksto paaiškinę naudas bei būsimas sąnaudas. Atlikę visos sistemos našumo skaičiavimus bei naudodami techninės dokumentacijos parametrus ir specialią programinę įrangą pagrįsime papildomos įrangos naudojimo naudą.

Bandymas sutaupyti elementų kiekio sąskaita

 • Kada kyla šis klausimas? 
  Priduodant laistymo sistemą užsakovui, 
 • Kokia problema?
  dažnai montuotojas, taupymo sumetimais, rizikuoja optimizuodamas laistymo įrangos kiekį iki kritinės ribos. Vykstant parametrų svyravimams tokia sistema nepajėgi juos kompensuoti ir darbas vertinamas kaip nekokybiškas. Kyla konfliktas su užsakovu ir problemos su atsiskaitymu, reikalavimas perdaryti visą laistymo sistemą.
 • Kaip eliminuosime?
  Laistymo sistemos projektas yra daromas su tam tikra atsarga, panaudojant tam tikrą atsargos koeficientą. Jis leidžia pasikeitimo atveju (vandens šaltinio parametrų, apželdinimo projekto, užsakovo pageidavimų ir pan.) greitai ir su mažomis sąnaudomis ištaisyti situaciją ir priduoti sistemą laiku. Atsargos koeficientas yra pagrįstas praktika ir plačiai taikomas, taip pat yra įtrauktas į laistymo sistemų montuotojų vadovėlius. (Taip pat ir į mūsų paruoštą apmokymo programą „Montuotojų ABC“).

Specialus Maidina pasiūlymas

w

Konsultacija. Suteiksime konsultaciją besirenkantiems laistymo įrangą.

h

Projektavimas. Suprojektuosime laistymo sistemą tiems, kas nori ją įsirengti savo jėgomis, įvertinę jų poreikius.

R

Įrangos komplektavimas. Sukomplektuosime laistymo įrangą su galimybe grąžinti arba pakeisti nereikalingus elementus.

El. parduotuvė. Pagal parengtą projektą galėsite rinktis laistymo įrangą mūsų parduotuvėje www.laistymoiranga.lt ir susirinkti viską, ko reikia projektui.

Montavimo pagalba. Atliksime kasinėjimo darbus naudodami specialią kasimo techniką.

p

Garantinė konsultacija. Patarsime dėl Jūsų pačių sumontuotos įrangos sistemos priežiūros, problemų sprendimo, plėtros.

Mus jau pasirinko

 

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

VĮ „Telšių miškų urėdija“

Išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Pasirinkome 6 ha plotą, o techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Kruopštus ir atsakingas darbas nepaliko abejonių. Dažnos konsultacijos su direktoriumi A.Klunduk padėjo atrasti naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po metų apžvelgę laistymo rezultatus – esame patenkinti laistymo sistema bei įranga.

Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas

 AB „Kietaviškių gausai“

„Maidina“ tiekiama laistymo įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus mūsų reikalavimus bei pageidavimus. Įranga visada pristatoma laiku, pagal iš anksto nustatytus terminus. Taip pat, visada sulaukiame profesionalių atsakymų į rūpimus klausimus bei konsultacijų dėl laistymo įrangos naudojimo. Bendradarbiavimą su UAB „Maidina“ mes vertiname tik teigiamai.

Raimondas Sinkevičius - Šiltnamio inžinierius

AB „Ogmios centras“ 

Ogmios centras su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios firmos darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių firmų, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Smagu. Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.

Stasė Jasutytė - Projektų vadovė

 

Išspręsime jūsų problemas

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

Susisiekite ir mes parengsime Jums individualų pasiūlymą didesnio derliaus sprendimui sukurti.

Telefonas: +370 5277 3544 arba el.paštas info@maidina.lt ir mes susisieksime.