LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Kaip parinkti optimalų sprendimą užsakovui?

Svarstote, kokią įrangą ir sprendimą pasiūlyti užsakovui, kad jis atitiktų keliamus reikalavimus ir nekainuotų per daug?

Kur galima sutaupyti ir taip, kad vėliau netektų šalinti problemų?

  atgal...

 

1. Pirmiausia, įranga, kurią parenkate, turi optimaliai atitikti užsakovo reikalavimus, nes dažnai to neįvertinus parenkama ne tik netinkama, bet ir gerokai per brangi įranga.
2. Kita grėsmė – neprotingai sumažinta sąmata siekiant sutaupyti, tad laistymo sistema gali būti sukomplektuota nepilnai ir blogai veikti. Vėliau išryškėsiančias klaidas gali būti labai brangu pataisyti. Tokiu atveju, užsakovas liks nepatenkintas ir gali kilti problemų dėl atsiskaitymo.
3. Kita bėda, su kuria galite susidurti, ta, jog sistema sunaudos per daug vandens, o tai lems dideles vandens sąskaitas. Visa tai augins tiek Jūsų kaip rangovo, tiek kliento išlaidas.

  

Ką mes siūlome:

Kaip ir statant namą, taip ir įrengiant laistymo sistemą yra rengiamas projektas. Tai lyg darbų planas, kartu taip pat įvertinami aplinkos ypatumai, parenkami sprendimai, paskaičiuojami optimalūs resursai, įranga.

a) Aplinkos įvertinimas. Pirminė konsultacija. Laistymo įrangą būtina pritaikyti konkrečiai aplinkai, jos išdėstymui. Tik išsiaiškinus situaciją galima parinkti optimaliausią pralaidumo, filtravimo variantą. Įvertinus augalus, turėtų būti parenkami jiems tinkamiausi laistytuvai, kurie garantuotų jiems palankiausias augimo sąlygas. Taip pat turi būti įvertintas vandens šaltinis, jo našumas, vandens kokybė, švarumas. Atlikus šią analizę jau galima preliminariai pateikti tinkamiausią sprendimą.

b) Projekto ruošimas. Naudojant šiuolaikines projektavimo priemones parengiamas aiškus, detalus brėžinys, kuriame bus apskaičiuotas pralaidumas, nustatyti laistymo taškai ir minimalus jų kiekis. Turėdami projektą galite matyti galutinę sprendimo kainą ir vaizdą, kaip tai atrodys. Specialistas paaiškins, kodėl parinktas būtent toks sprendimas, todėl Jums bus lengviau jį pristatyti užsakovui, pagrįsti galutinę kainą.

c) Garantiniai įsipareigojimai. Viską atlikus pagal paruoštą projektą galite drąsiai siūlyti garantinį aptarnavimą tos sistemos veikimui, kas užsakovui leis lengviau apsispręsti. Paruošus projektą su tos srities profesionalais turėsite stiprų užnugarį atsiradus problemoms, bei jas šalinti jums kainuos mažiau resursų.

 


Konsultavimas.

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas.

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija.

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;
• Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;
• Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

 


 


Pasirūpinsime:

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Per didelės sąmatos pagrįstumas

•  Kada kyla šis klausimas?
Rengiant komercinį pasiūlymą dėl laistymo sistemos įrengimo darbų
•  Kokia problema?
ir išklausius užsakovo pageidavimus į samatą įtraukiama per daug nereikalingos ir brangios įrangos. Užsakovas pamatęs sąmatos dydį atisako su jumis tęsti darbus.
•  Kaip eliminuosime?
Padėsime jums suformuoti minimalų pasiūlymą, kuris bus kaip pagrindas norint plėtoti bei gerinti sistemą. Visas plėtros galimybes galėsite pridėti iš anksto paaiškinę naudas bei būsimas sąnaudas. Atlikę visos sistemos našumo skaičiavimus bei naudodami techninės dokumentacijos parametrus ir specialią programinę įrangą pagrįsime papildomos įrangos naudojimo naudą.
Bandymas sutaupyti elementų kiekio sąskaita

•  Kada kyla šis klausimas?
Priduodant laistymo sistemą užsakovui,
•  Kokia problema?
dažnai montuotojas, taupymo sumetimais, rizikuoja optimizuodamas laistymo įrangos kiekį iki kritinės ribos. Vykstant parametrų svyravimams tokia sistema nepajėgi juos kompensuoti ir darbas vertinamas kaip nekokybiškas. Kyla konfliktas su užsakovu ir problemos su atsiskaitymu, reikalavimas perdaryti visą laistymo sistemą.
•  Kaip eliminuosime?
Laistymo sistemos projektas yra daromas su tam tikra atsarga, panaudojant tam tikrą atsargos koeficientą. Jis leidžia pasikeitimo atveju (vandens šaltinio parametrų, apželdinimo projekto, užsakovo pageidavimų ir pan.) greitai ir su mažomis sąnaudomis ištaisyti situaciją ir priduoti sistemą laiku. Atsargos koeficientas yra pagrįstas praktika ir plačiai taikomas, taip pat yra įtrauktas į laistymo sistemų montuotojų vadovėlius. (Taip pat ir į mūsų paruoštą apmokymo programą „Montuotojų ABC“).
 


 


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  AB „Ogmios centras su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios firmos darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių firmų, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Smagu . Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.
Stasė Jasutytė - Projektų vadovė
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
Konsultacija. Įvertintiname specifinio landšafto situaciją. Atsižvelgiame į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes. Išsiaiškinsime, kur galima taupyti, o kur reikia didesnio patikimumo.
Projektas. Jums tinkamos įrangos parinkimas bei jos išdėstymas. Rengdami projektą apskaičiuojame skirtingų sistemų parametrus ir suderiname juos tarpusavyje tam, kad bendros sistemos darbas būtų kuo efektyvesnis, o kaina išliktų optimali.
Laistymo įrangos sandėlis www.laistymoiranga.lt, kad iš karto sukomplektuotumėte visus projekte numatytus elementus. Padedame paruošti techninę dokumentaciją.
Specialisto patarimai montuojant įrangą.
Garantinių įsipareigojimų vykdymas.
Kvietimai į tobulinimosi seminarus apie laistymo naujoves.


 


 


Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 


 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą optimaliai laistymo sistemai įrengti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su laistymo sistemų montavimu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +