LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Prisistatymas

Pagrindinis Maidina veiklos tikslas?

Siekiame prisidėti, kad vis daugiau žmonių užsiimtų žemės ūkiu, taip apsirūpindami ir maistu, ir pačiomis kokybiškiausiomis gyvenimo sąlygomis. Ieškome būdų ir technologijų, kaip patogiau ir efektyviau išnaudoti turimą žemės plotą tuo pačiu nenualinant gamtos. Protingas vandens panaudojimas leidžia kurti žalesnius miestus, sveikesnius ūkius, turtingesnę žemę, didesnę biologinę įvairovę. Tikime, kad tai būdas mums likti drauge savo tėvynėje ir būti čia laimingiems. Tapkime žaliausia šalimi, kurioje gera gyventi.

 
Maidina –
efektyvių vandens sistemų specialistas.
Tavo asmeninis patarėjas!
 

Mūsų komanda:

Apie vandens pritaikymą, laistymo sistemas, galimybes, auginimą galėtume šnekėti valandų valandas, tai mūsų aistra. Tuo pačiu džiaugiamės, kad ši veikla padeda žmonėms efektyviau dirbti žemės ūkyje ar patogiau gėrėtis ramybe sukurtoje žalioje oazėje.

 

Grigorijus - Gamybos vadovas
Eva - Marketingo specialistė
Alina - Pardavimų skyrius
Andrejus - Projektavimo skyrius

 


Patirtis.

UAB „Maidina“ laistymo sistemų projektavimo, įrengimo, įrangos komplektavimo srityje dirba nuo 1997m.
Realizavome keliolika kompleksiškų sprendimų laistymo plotams viršijantiems 10 ha. Sukaupta praktika didelių plotų laistyme leis turėti kompetetingą specialistą sprendžiant įvairios apimties projektų problemas.

Bendradarbiaujame su architektų dirbtuvėmis: Vilniaus miesto savivaldybės, Urbanistika, Sweco, JP Architektūra, Lietuvos Paminklai ir kitais.


 


 

Ekspozicija Vilniuje.


Savo biuro patalpose esame įrengę nemažą laistymo įrangos ekspoziciją, kuri leis Jums aiškiau suprasti, kaip veikia įvairios laistymo technologijos ir įrengimai. Tad jei norite įrangą pamatyti gyvai, palyginti, pasikonsultuoti, užeikite, pažadame, kad išeisite daugiau žinodami.
 

Mūsų ekspozicijoje rasite:
•  Įvairių modifikacijų purkštuvus;
•  Valdymo įrenginius;
•  Sensorius ir daviklius;
•  Elektromagnetines sklendes
Taip pat pamatysite dekoratyvinius elementus:
•  Lietaus surinkimo rezervuarai;
•  Vandens kolonėlės;
•  Vežimėliai sodo žarnai;
•  Plėvelė dekoratyviniams tvenkiniams.
 


 

Sertifikatai.

Tobulindami savo bei norinčių montuoti laistymo sistemas žinias dalyvaujame įvairiuose seminaruose bei patys juos rengiame. Pateiksime keletą svarbiausių sertifikatų ar pažymėjimų iš minėtų seminarų:

Kvalifikacijos kėlimo kursai:

I.S.E. (Italija) - 1998 kvalifikacijos kėlimo kursai pagal TORO (JAV) programą.
Zielony Horizont (Lenkija) – 2001 laistymo sistemų montuotojų kursai.
Tanake (Lenkija) – 2002 laistymo sistemų projektavimo kursai.
The European Irrigation Association  - 2005 Bolonija (Italija) kursai su sertifikavimu „Advanced head layout“

 

The European Irrigation Association sertifikatas
Zielony Horizont (Lenkija) – 2001 laistymo sistemų montuotojų kursai.
Universitetinės ligoninės vaikų skyriaus aplinkos sutvarkymas. Padėka.
Atestuoto, kompanijos TORO atstovavimo sertifikatas
Legali Autocad programinė įranga
Seminaras "Inovacijos kraštovaizdžio architektūroje"

 


 

Su mumis dirba.

Jei ieškote stabilumo bei kvalifikuoto serviso pasirenkant vandens sistemų įrengėją įvertinkite jo pasiekimus praktikoje. Mus jau įvertino:


 

AB „Ogmios centras“

Ką padarėme?

AB „Ogmios centras“ – suprojektuota ir sumontota laistymo sistema P.Lukšio ir Kubiliaus gatvėse. Laistymo sistemos projektavimas ir montavimas buvo sudėtingas dėl to, kad laistymo bendras plotas susideda iš didelio skaičiaus atskirų plotų su veja ir dekoratyviniais augalais.

AB „Kietaviškių gausa“

Ką padarėme?

AB „Kietaviškių gausa“ didžiausias šiltnamių ūkis Lietuvoje, pastatyta ir eksploatuojama 15 ha žieminių stiklinių blokinių šiltnamių. Daug metų tiekiame laistymo įrangą, kuri privalo atitikti aukščiausius kokybės reikalavimus. Augalai auginami hidroponiniu būdu ir mažiausias laistymo sistemos darbo sutrikimas gali įtakoti produkcijos kokybę ir kiekį.

VĮ "Telšių miškų urėdija"

Ką padarėme?

VĮ "Telšių miškų urėdija" suprojektuota ir sumontuota laistymo sistema 7 ha plote. Laistymo sistema yra skirta laistyti iš sėklų auginamus lapuočius (beržus). Toks laistymas turi būti ypač preciziškas ir tolygus. Mums sekmingai pavyko įgyvendinti šį projektą.

 

Dalyvavome objektuose:

Su mūsų pagalba buvo sudaryti automatinių laistymo sistemų projektai tokiems objektams, kaip:

 

- Plungės Dvaras (virš 5 ha), Plungė;
- Danske Bankas, Saltoniškių 2, Vilnius;
- SwedBankas; Konstitucijos pr., Vilnius, (terasa);
- Snoro Bankas; Vivulskio g., Vilnius (terasa);
- Telšių medelynas, Telšiai (7 ha).
- Ogmios Centras, Vilnius (1 ha);
- Balsių mokykla, Vilnius;
- Antakalnio terasa, Vilniu;
- Sereikiškių parkas, Vilnius.
 


 

Atstovaujame.

Rinkdamiesi partnerius ir tiekėjus pagrindinį dėmesį skiriame į jų taikomų technologijų sugebėjimą taupyti vandenį ir sistemą prižiūrinčio žmogaus laiką. Mums svarbu, kaip sprendžiamos iškylančios problemos su nekokybiška įranga, ar dalijamasi žiniomis? Tik išbandę siūlomą įrangą praktikoje vieną sezoną galime būti ramūs, kad mūsų klientai galės gauti tai, kas pažadėta.

2001 gavome išskirtinę distributoriaus teisę Lietuvoje iš Irritrol Systems ir TORO-Ag.(JAV)
2002 gavome išskirtinę distributoriaus teisę Lietuvoje iš Irriga (Lenkija)
2004 gavome išskirtinę distributoriaus teisę Lietuvoje iš Laski (Čekija)
2005 gavome išskirtinę distributoriaus teisę Lietuvoje iš Orbit (JAV)
2008 gavome distributoriaus teisę Lietuvoje iš Garantia (Vokietija).


Taip pat užsiimame prekių distribucija tokiu gamintoju, kaip:
Mazzei (JAV), Irrometer (JAV), StepSystems (Vokietija), Irritec&Siplast (Italija), Karasto (Vokietija), Genap (Olandija) ir daugelio kitų.

 


Toro

Kodėl juos pasirinkome?

"Toro" yra lyderiaujanti laistymo sistemų gamintoja JAV. Kompanija turi savo laboratoriją ir kasmet pristato pagerintas naujas technologijas. Pasižymi savo kokybiškomis medžiagomis bei patirtimi. Apie 70% golfo aikštynų yra laistomi "Toro" sistemomis. Kaip žinia golfo aikštynas yra vienas sudėtingiausių laistymo landšaftų.
Tinklapis: www.toro.com

Irritrol systems.

Kodėl juos pasirinkome?

"Irritrol" produkcija orientuota į lanšaftinį laistymą. Tai įvairių vejų, parkų, dekoratyvinių augalų laistymas. Pasirinkome nes nustebino gaminių ilgaamžiškumas ir puiki logistikos sistema. Tai leidžia ypač greitai pristatyti reikalingą elementą tiesiai į vietą. Turi savo bandymų laboratoriją, kurioje kuriamos pažangesnės technologijos. Gamykla yra Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Tinklapis: www.irritrol.com

Garantia

Kodėl juos pasirinkome?

Tai Vokietijos kompanija gaminanti viską, kas susiję su lietaus surinkimu ir panaudojimu. Džiugina gaminių medžiagos. Jos atsparios įvairioms lauko sąlygoms bei neskleidžia toksiškų elementų. Pasižymi ypatingu asortimentu bei stilingu produktų dizainu. Pirmieji parodė, kad vandens talpos gali būti eksterjero puošmena.
Tinklapis: www.garantia.co.uk

 


 

Kiti projektai:


 

Taupuslaistymas.lt

Taupuslaistymas.lt bendruomenė jungia visus, kuriems rūpi Žemė ir kurie siekia išsaugoti pamažu senkančius jos vandens resursus.
Taupuslaistymas.lt komanda, kasdien domimės ir ieškome būdų, kaip išmokti gyventi taupiai ir tausojančiai: konsultuojami specialistų rengiame straipsnius apie lietaus vandenį naudojančias sistemas, lietaus vandens rezervuarus, taupų laistymą, organizuojame eksperimentus, dalinamės naujausiais tyrinėjimais ir atradimais. Prisijunk prie mūsų!


 

Laistymopadėjėjas.lt

„Laistymo padėjėjas“ - tai įrankis, padėsiantis tausoti vandenį laistant augalus.
Šio rinkinio pagrindiniai principai:
- pasidaryk pats, būk nepriklausomas nuo aplinkybių;
- palengvink savo darbus;
- taupyk vandenį ir pinigus;
- saugok aplinką.


 

Laistymoiranga.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė skirta tam, kad Jums staigiai prireikus kokio nors elemento ar įrangos dalies nereikėtų niekur važiuoti. Čia galite iš karto apžiūrėti galimus įrangos variantus, sužinoti specifikacijas, pritaikymą bei kainas. Be to, nuolatiniams pirkėjams taikome lojalumo programą. Todėl prisijungę prie laistymoiranga.lt visada matysite Jums pritaikytas kainas ir specialias nuolaidas.


 

Maidina video kanalas

Čia rasite video filmukų rinkinį apie laistymo sistemas. Pamatysite kaip realiomis sąlygomis dirba atskiri laistymo elementai.


 


 

Maidina - efektyvių vandens sistemų specialistas.
 

Efektyvių sistemų prioritetas. Jūsų diegiamos vandens sistemos visada turės vieną pagrindinių savybių - tai vandens tausojimas. Ar tai būtų laistymo sistema, ar lietaus vandens surinkimo, panaudojimo sistema, vandens telkinys, visos jos turės priemones ir savybes taupančias vandenį. Tai vienas svarbiausių faktorių parenkant įrangą sprendimui įgyvendinti.

 

Vandens sistemų populiarumas šiuo metu sąlygotas automatizuota pagalba Jums patogiai kaupti ir naudoti vandenį. Vystant žemės ūkį ar įrengiant privačią teritoriją visada kyla nemažai klausimų: kaip įrengti lietaus surinkimą su drenavimu, kokie bus vandens šaltiniai, kaip bus organizuojamas laistymas, kokie vandens priėjimo taškai, kur bus naudojamas vanduo, kaip jį naudoti efektyviai. Padėsime Jums. Tam esame pasiruošę, sukaupę patirties. Patarsime ne atskirais sprendimais, o kompleksiškai įtraukiant visas būsimas problemas. Tam, kad galėtumėte gyventi ar dirbti patogiai.
 

Specialistas su atsakomybe. Siūlydami Jums sprendimus, automatiškai tampame už juos atsakingi. Siekiame, kad miegotume ramiai ir tai būtų vertinga. Tam pasiekti nesiblaškydami specializuojamės mūsų vykdomoje veikloje, tobuliname savo žinias seminaruose, testuojame naujausią įrangą, atliekame bandymus, dalinamės žiniomis savo rengiamuose seminaruose. Tai liudija sukaupti sertifikatai, pažymėjimai bei apmokyti profesionalūs montuotojai (arti 200).
 

Jūsų asmeninis patarėjas. Suprasdami, kad efektyvus vandens naudojimas apima vis daugiau sričių ir visko iš karto įsidiegti dažnai neįmanoma, norime būti nuolatiniu Jūsų laistymo sistemos patarėju ir plėtotuoju. Taip atsakomybė už visų sistemų darnią veiklą kaupsis vienose rankose, kas supaprastina ir atpigina įvairių problemų šalinimą, leidžia naudotis naujausia patirtimi ir sprendimais nesvarbu, ar turite didelį ūkį, ar mažą privatų kiemelį. Norime, kad naudodami vandenį gyvenimo ar darbo poreikiams būtumėte ekologiški, taupūs, racionalūs, šiuolaikiški.
 


 


Tel: +370 5 277 35 44
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +