LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Žemės ūkiui
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Ką daryti, jeigu Jūsų laukai yra toli ir nežinote, kada juos laistyti?

Jeigu Jūsų laukai toli nuo gyvenamosios vietos, sudėtinga laiku nustatyti, kada juos reikia laistyti. Tokiu atveju, galite naudoti tam tikras monitoringo priemones, bet jos yra nepakankamai efektyvios, tad gali nukentėti laistymo kokybė.

Teisingas laistymas augalams yra labai reikalingas, tad ką daryti tokioje situacijoje? Kokie būdai gali pagerinti laistymo kokybę?
  atgal...

 

Blogas sprendimas:
1. Gaišti laiką ir leisti pinigus degalams lankant laukus.
2. Laistyti neapskaičiavus.
3. Nelaistyti apskritai.
 
  

Kad suspėti laiku.

Būtina:
a) Įvertinti nuostolius, kuriuos gali sukelti nelaistymas arba netinkamas laistymas.
b) Įvertinti transporto išlaidas ir laiko sąnaudas lankant laukus apžiūrėti, kada laistyti, kada ne.
c) Parinkti atitinkamą monitoringo sprendimą. Jis gali pranešti apie reikalingą vandens, mineralinių medžiagų trūkumą ar perteklių. Apie dirvožemio oro temperatūrą, rūgštingumą, druskingumą.
d) Automatizuoti laistymą. Pajungti sensorius prie laistymo sistemos, kad pasiekus numatytas ribas, būtų vykdomos numatytos užduotys. Tuo metu galite dirbti kitus darbus.

Specialisto paruoštas projektas - patikimos sistemos garantas.

 


Konsultavimas.

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas.

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija.

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;
• Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;
• Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

 


 


Pasirūpinsime:

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Ar šie duomenys patikimi?

•  Kada kyla šis klausimas?

Nesakome, kad Jūsų per savo darbo patirtį išugdyti įgūdžiai ir žinios pasakančios, kada geriausia laistyti, tręšti ar kitaip gerinti dirvožemį yra prasti ar pablogėjo.
•  Kokia problema?
Realiu laiku gaunami tikslūs duomenys leidžia jums šiuos įgūdžius taikyti ypač tiksliai ir tik tada kada reikia. Be šių duomenų žmogus gali sunkiai įvertinti esamą situaciją. Taip prarandamas derlius.
•  Kaip eliminuosime?
Mūsų patikrintų gamintojų produkcija yra sėkmingai ištestuota Lietuvos ūkiuose. Prieš tai prietaisai yra testuojami pagal Europos sąjungoje galiojančius standartus ir pateikia duomenis su 99 proc tikslumu. Beliks jais tinkamai pasinaudoti. Čia ir pravers jūsų žinios.
Ar monitoringas padeda sutaupyti?

•  Kada kyla šis klausimas?

Kaip ir kiti patobulinimai įvairių matavimo prietaisų įrengimas taip pat yra investicija. Tad svarstant kyla natūralus klausimas kaip ji padės ūkiui tapti našesniam?
•  Kokia problema?
Ūkininkas paprastai vadovaujasi reguliarumo principu. Yra tikslus grafikas kada augalus reikia laistyti, kada tręšti ar kitaip gerinti dirvožemį. Yra nustatyti kiekiai. Bet kintačios oro sąlygos, ilgesnė sausra, lietus, šalnos, vėjas dažnai keičia dirvožemio būseną ir taikant tas pačias procedūras sulaukiamas neprognozuojamas derlius. Kita vertus būnant toli nuo savo dirbamo ploto ne visada yra galimybės atvykti laiku ir kompensuoti padarytą žalą.
•  Kaip eliminuosime?
Tikslūs, realiu laiku gaunami dirvožemio būsenos duomenys leidžia ne tik laiku reaguoti į pasikeitimus, bet ir būti tikriems, kad vandens ar trąšų panaudojote tiek kiek reikia. Nei per daug, nei per mažai, nes abiems atvejais gaunami nuostoliai.
 


 


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  VĮ „Telšių miškų urėdija“. Pastaraisiais metais labai išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos, užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Lapuočių daigynui pasirinkome 6 ha plotą, kurį padalijome į 7 sektorius. Techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Šiai firmai patikėti ir projekto įgyvendinimo darbai. Projektas buvo įvykdytas 2008 m. Kruopštus ir atsakingas UAB „Maidina" atstovų darbas išsklaidė bet kokias abejones. Dažnos konsultacijos projekto įgyvendinimo metu su UAB „Maidina" direktoriumi Andriejumi Klunduk padėjo atrasti keletą naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po vienerių metų, apžvelgę laistymo rezultatus, priėjome išvados, jog esame patenkinti laistymo sistema bei įranga iš UAB „Maidina“.
Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
• Konsultacija. Būtina tinkamai įvertinti landšafto visumą, esamus kaštus, galimus vandens šaltinius. Todėl visada atsižvelgiame į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes.
• Projektas. Jums tinkamos įrangos parinkimas bei jos išdėstymas. Rengdami projektą apskaičiuojame skirtingų sistemų parametrus ir suderiname juos tarpusavyje tam, kad šios sudėtingos sistemos darbas būtų kuo efektyvesnis. Įtrauksime tinkančią monitoringo sistemą. Taip pat paskaičiuosime, per kiek atsipirks automatizuotas sprendimas.
• Laistymo įrangos sandėlis www.laistymoiranga.lt, kad iš karto susikomplektuotumėte visus projekte numatytus elementus. Padedame paruošti techninę dokumentaciją.
• Specialisto patarimai montuojant įrangą.
Garantinių įsipareigojimų vykdymas.
• Pakvietimas į tobulinimosi seminarus naujovėms įsisavinti.

 


 


Aktualu

Gėlių augintojams

Gėlių auginimui, priklausomai nuo gėlių rūšių bei auginimo fazės, yra naudojamos skirtingos laistymo sistemos. Sužinokite plačiau.

Naujas produktas

"Neptune" laistymo juosta

Tai naujausias Toro kompanijos Drip Line technologijų produktas, sukurtas ir pagamintas galvojant apie kokybę ir ilgaamžiškumą. Lanksti, atspari užsikimšimams, ilgalaikė, įperkama.

Agro katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti.

 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą nuotoliniu būdu stebimai laistymo sistemai įrengti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su produktyviu augalų laistymu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +