LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Žemės ūkiui
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Kodėl derlius neturi prekinės išvaizdos?

Gana dažnai netinkama laistymo įranga tampa blogos derliaus išvaizdos priežastimi. Per didelis vandens kiekis ar stambūs lašai kenkia augalams ir jų vaisiams. Sugadinti derlių gali ir netolygus, netinkamas laistymas ir tręšimas. Todėl, nors investuota buvo nemažai, surinktą, bet neišvaizdų derlių tenka parduoti mažesne kaina.

Kaip išspręsti šią problemą? Ką reikia keisti?
  atgal...

 

Blogas sprendimas:
1. Toliau naudoti netinkamą laistymo ir tręšimo įrangą net jei matote blogo laistymo padarinius. Pasikeitus sąlygoms, pavyzdžiui, augalams užaugus, laistoma jiems nebetinkamais purkštuvais, kurie aptaško vaisius žemėmis ir juos tenka plauti arba vanduo nebe patenka ant lapų ir pan.
2. Iš viso nelaistyti, netręšti ir palikti derlių augti natūraliomis sąlygomis. Tačiau, norėdamas kokybiško derliaus, žmogus vis dėlto turi reguliuoti saulės ir drėgmės santykį. Įsivaizduokime, kad laistymo sistemą įrengiame tik dalyje lauko, t.y. vieną dalį derliaus laistome, kitą - ne. Jei vasara pasitaikys sausringa, tos pusės, kuri buvo nelaistoma, uogos bus mažos, neskanios ir neišvaizdžios.
 
  

Ką reikėtų daryti?

Būtina:

a) Išanalizuoti augalų vandens poreikius, laistymo būdą.
b) Parinkti atitinkamą laistymo įrangą. Vieni augalai mėgsta, kai laistomi lapai, kiti, kai šaknų sistema. Taip pat, renkantis įrangą, reikia atsižvelgti į augalo amžių, trešimo būdą, tolygumą, kiekį.
c) Naudoti mulčiavimą.

d) Naudoti monitoringo įrangą.

Specialisto paruoštas projektas - prognozuojamų rezultatų garantas.


 


Konsultavimas.

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas.

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija.

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;
• Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;
• Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

 


 


Pasirūpinsime:

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Kada tai atsiperka?

•  Kada kyla šis klausimas?

Kiekviena investicija turi kurti pridėtinę vertę ir atsipirkti. Taigi ir įrengiant laistymo sistemą turime remtis skaičiais gautais ūkiuose su šiomis sistemomis.
•  Kokia problema?
Dažna klaida, kad kreipiamas dėmesys į pačią sistemos kainą neįvertinant kiek papildomai daugiau produkcijos būtų užauginama taikant naują laistymo sprendimą. Taip pat neįvertinama, kad atsipirkusi įranga toliau tarnaus ilgą laiką ir kurs pridėtinę vertę.
•  Kaip eliminuosime?
Jums bus pateikti visi skaičiavimai atlikti atsižvelgiant į Lietuvos sąlygas. Taip pat siunčiame užsakovą pas jau laistymo sprendimus įsirengusius ūkininkus, kurie pasidalins savo patirtimi ir patarimais kaip geriau išnaudoti laistymo sistemą.
Kaip sekti naujoves?

•  Kada kyla šis klausimas?

Nusprendus efektyvinti savo ūkį, ar sprendžiant iškilusias problemas turite išmanyti naujausius sprendimus, kuriuos galėtumėte pritaikyti savo ūkyje.
•  Kokia problema?
Kadangi naujovės pasirodo reguliarai ir dažnai , tai neturėdami naujausios informacijos negalite įvertinti naujausių technologijų ir jų teikiamų galimybių, kas leistų padidinti derlių ir neatsilikti nuo konkurentų.
•  Kaip eliminuosime?
"Maidina" reguliariai rengia seminarus, kurių metu gyvai pristato naujausius gaminius, galimybes. Gavę informacijos apie naujus produktus ir technologijas, stengiamės kuo greičiau ta informacija pasidalinti su savo partneriais.
  


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  VĮ „Telšių miškų urėdija“. Pastaraisiais metais labai išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Lapuočių daigynui pasirinkome 6 ha plotą, kurį padalijome į 7 sektorius. Techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Šiai firmai patikėti ir projekto įgyvendinimo darbai. Projektas buvo įvykdytas 2008 m. Kruopštus ir atsakingas UAB Maidina atstovų darbas išsklaidė bet kokias abejones. Dažnos konsultacijos projekto įgyvendinimo metu su UAB „Maidina" direktoriumi Andriejumi Klunduk padėjo atrasti keletą naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po vienerių metų, apžvelgę laistymo rezultatus, priėjome išvados, jog esame patenkinti laistymo sistema bei įranga iš UAB „Maidina“.
Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
• Konsultacija. Mes pakonsultuosime, kaip kontroliuoti derliaus kokybę, apie būsimus kaštus, galimus vandens šaltinius. Atsižvelgiame į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes.
• Projektas. Jums tinkamos įrangos parinkimas ir jos išdėstymas. Rengdami projektą apskaičiuojame skirtingų sistemų parametrus ir suderiname juos tarpusavyje, kad bendros sudėtingos sistemos darbas būtų kuo efektyvesnis. Taip pat paskaičiuosime per kiek atsipirks automatizuotas sprendimas.
• Laistymo įrangos sandėlis www.laistymoiranga.lt, kad galėtumėte iš karto susikomplektuoti visus projekte numatytus elementus. Galime pasiūlyti skirtingą, aukštos kokybės laistymo bei tręšimo įrangą, geriausiai tinkančią tam tikrų augalų kultūrai. Turime nemažą asortimentą priemonių, skirtų monitoringui.
• Specialisto patarimai montuojant įrangą;
• Garantinių įsipareigojimų vykdymas.
• Kvietimai į tobulinimosi seminarus apie laistymo naujoves.

 


 


Aktualu

Gėlių augintojams

Gėlių auginimui, priklausomai nuo gėlių rūšių bei auginimo fazės, yra naudojamos skirtingos laistymo sistemos. Sužinokite plačiau.

Naujas produktas

"Neptune" laistymo juosta

Tai naujausias Toro kompanijos Drip Line technologijų produktas, sukurtas ir pagamintas galvojant apie kokybę ir ilgaamžiškumą. Lanksti, atspari užsikimšimams, ilgalaikė, įperkama.

Agro katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti.

 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą kontroliuojamo derliaus sistemai sukurti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su produktyviu augalų laistymu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +