LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Reikia ekologiškos, tausojančios gamtą ir vandenį laistymo sistemos?

Paskutiniu metu vis daugiau žmonių Europos Sąjungoje, tame tarpe ir Lietuvoje, skiria ypatingą dėmesį aplinkos saugojimui. Statydami namą, kurdami namo aplinką jie vadovaujasi „žaliosios idėjos“ principais. Todėl tokie žmonės rinkdamiesi laistymo sistemą pagrindinį dėmesį skiria jos ekologiškumui, taupumui, gamtos tausojimui. Laistymo įrangos gamintojai atsižvelgdami į šią tendenciją, siūlo platų laistymo įrangos, atitinkančios visus ekologiškumo principus, asortimentą.

Kokie laistymo sprendimai atitinka „žaliąsias idėjas“? Kaip juos įgyvendinti? Kokią laistymo įrangą naudoti?
  atgal...

 

Netinkamas sprendimas - deklaruoti, kad laistymo sistema atitinka reikalavimus, o sumontuoti ją, kaip visada. Užsakovas pastebės apgaulę, kils konfliktas ir nukentės Jūsų reputacija.

1. Neteisingai pasirinktas vandens šaltinis arba blogai apskaičiuoti jo parametrai nulems tai, kad laistymo sistema imituos ekologiškumą, o iš tikrųjų bus įprasta.
2. Neįtraukti į sistemą reikalingų daviklių, kurie kontroliuoja laistymo procesą. Šie davikliai optimizuodami vandens naudojimą laistymui, jį tausoja.
3. Nederinti ekologiško apželdinimo ir neišnaudoti natūralaus landšafto, augmenijos savybių, padedančių tausoti vandenį.
 
  

Kaip įdiegti ekologišką sistemą?

Pagrindiniai kriterijai, į kuriuos būtina atsižvelgti ruošiant ekologiškos, tausojančios gamtą ir vandenį laistymo sistemos projektą:
a) Reikia įsigilinti į „žaliosios idėjos“ principus ir pasistengti maksimaliai jų laikytis. Nešvaistyti gėlo vandens, neteršti, nealinti dirvožemio, nešvaistyti energijos ir resursų, grąžinti atgal tiek kiek paimta.
b) Labai svarbu pasirinkti tinkamą vandens šaltinį ir jį įvertinti. Išnaudoti lengviausiai prieinamą ir tinkamiausią laistymui lietaus vandenį.
c) Būtina teisingai įvertinti landšafto ypatumus, augmenijos galimą poveikį vandens garavimui ir pritaikyti laistymo sistemai.
d) Svarbu suderinti laistymo sistemos ir apželdinimo projektus, kadangi apželdinimo projektai, atitinkantys „žaliąją idėją“ turi savo ypatumų.
e) Naudoti laistymo įrangą, kuri maksimaliai optimizuoja vandens panaudojimą laistant.

Specialisto paruoštas projektas - patikimos sistemos garantas.

 


Konsultavimas.

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas.

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija.

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;
• Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;
• Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

 


 


Pasirūpinsime:

Turime didelę tokių projektų įgyvendinimo patirtį.
Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Argumentų parinkimas

•  Kada kyla šis klausimas?
Užsakovui pristatant ekologiškos laistymo sistemos projektą su sąmata, dažnai iškyla netikėtos grėsmės.
•  Kokia problema?
Skirtumo tarp įprastos ir gamtą tausojančios sistemos nematymas,
neparuoštas argumentavimas pagrindžiantis gamtos saugojimą sukels įtarimą, kad Jūs neturite pakankamai kavalifikacijos ir derybos pasibaigs nesėkme.

•  Kaip eliminuosime?
Vis didėjant klientų spaudimui dėl ekologijos, laistymo įrangos gamintojai ieško būdų kaip patenkinti atsiradusius norus. Pastoviai bendraudami su jais vis pasipildome naujomis žiniomis apie įrangos įtaką gamtos procesams, apie neigiamų įtakų prevencines priemones. Taip pat esame aktyvus bendruomenės “Taupus laistymas” narys, kurioje propaguojame gamtos saugojimo idėjas. Ruošiant projektą būtinai papildysime jį visais aspektais liečiančiais gamtos saugojimą.
Per didelės sąmatos pagrįstumas

•  Kada kyla šis klausimas?
Dažnai užsakovui rengiant komercinį pasiūlymą dėl laistymo sistemos įrengimo darbų ir
•  Kokia problema?
išklausius užsakovo pageidavimus į samatą įtraukiama per daug nereikalingos ir brangios įrangos. Užsakovas pamatęs sąmatos dydį atisako su jumis tęsti darbus.
•  Kaip eliminuosime?
Padėsime jums suformuoti minimalų pasiūlymą, kuris bus kaip pagrindas norint plėtoti bei gerinti sistemą. Visas plėtros galimybes galėsite pridėti iš anksto paaiškinę naudas bei būsimas sąnaudas. Atlikę visos sistemos našumo skaičiavimus bei naudodami techninės dokumentacijos parametrus ir specialią programinę įrangą pagrįsime papildomos įrangos naudojimo naudą.
 


 


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  AB „Ogmios centras“ su UAB „Maidina“ bendradarbiauja jau daugiau kaip 5 metai. Galime paminėti šios firmos darbuotojų ypatingą darbštumą, patikimumą, ekstrinį reagavimą į prašymus , į pagalbą. Labai malonu, kad Lietuvoje dar yra tokių firmų, su kuriomis taip lengva dirbti, o kai reikia – ir pajuokauti. Smagu . Manau, kad dar kartu dirbsime ne vienus metus. Labai ačiū vadovams ir visam kolektyvui. Sėkmės darbuose.
Stasė Jasutytė - Projektų vadovė
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
Konsultacija. Įvertinama landšafto situacija bei ieškoma ekologiško sprendimo. Atsižvelgiama į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes.
Projektas. Jums tinkamos įrangos parinkimas bei jos išdėstymas. Ruošdami projektą apskaičiuojame skirtingų sistemų parametrus ir suderiname juos tarpusavyje tam, kad bendros sistemos darbas būtų kuo draugiškesnis gamtai ir žmogui.
Laistymo įrangos sandėlys. Kad iš karto susikomplektuotumėte visus projekte numatytus elementus www.laistymoiranga.lt. Padedame paruošti techninę dokumentaciją.
Ekologiškos įrangos gamintojų sertifikatai.
Specialisto patarimai montuojant įrangą.
Garantinių įsipareigojimų vykdymas.
Kvietimai į tobulinimosi seminarus apie laistymo naujoves.


 


 


Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 


 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą gamtą tausojančiai laistymo sistemai įrengti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su laistymo sistemų montavimu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +