LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Terminai spaudžia, o Jūs dar laukiate iš savo tiekėjo reikalingos įrangos?

Jūs parengėte laistymo sistemos projektą, užsakovas jį patvirtino ir dabar norite pradėti laistymo sistemos montavimo darbus, tačiau reikalingos įrangos nėra? Kita dažniausiai pasitaikanti situacija, jog laistymo sistemos montavimo darbai pradėti, o sistemos projektas netikėtai keičiamas. Tam reikia papildomos arba visai kitos įrangos.

Dėl jos pristatymo problemų dažniausiai gresia sutarties neįvykdymas. Kaip išspręsti šią kritinę situaciją?

  atgal...

 

1. Reikalingos įrangos laukimas gali lemti sutarties netesybas ir su tuo susijusius padarinius.
2. Stengtis pakeisti pagal projektą numatytą įrangą netinkama arba neaiškios kilmės nekokybiška laistymo įranga.

3. Abiem atvejais nukentės pasitikėjimas Jumis ir Jūsų įmonės reputacija.

 
  

Kaip galime padėti?

Savo sandėlyje Vilniuje visada turime platų kokybiškos laistymo įrangos, skirtos profesionalams, asortimentą ir dideles atsargas. Jeigu Jūs montuojate laistymo sistemas naudodami kitų gamintojų įrangą, mes visada galime Jums pasiūlyti tos įrangos kokybišką analogą. Mes visada garantuojame greitą įrangos pristatymą į bet kurį Lietuvos regioną.

Įrangos sandėlis

a) Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;

b) Apmokoma, kaip tą įrangą naudoti, įrengti;

c) Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;

d) Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;

e) Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš mūsų sandėlio;

f) Elektroninėje parduotuvėje patogu pasitikrinti laistymo įrangos kainas, ją užsakyti;Prisijungę prie el. parduotuvės www.laistymoiranga.lt matysite specialiai Jums taikomas kainas.


 


 


Pasirūpinsime:

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Pasikeitęs apželdinimo projektas, skubiai reikalinga nauja įranga

•  Kada kyla šis klausimas?
Pagal projektą buvo sukomplektuota visa laistymo sistemai reikalinga įranga, sumokėta laistymo įrangos tiekėjui, prasidėjo montavimo darbai. Tuo metu užsakovas išreiškia pageidavimą įtraukti tam tikrus pakeitimus į apželdinimo projektą, o tai dažnai reiškia, kad turi pasikeisti ir laistymo sistemos projektas.
•  Kokia problema?
Dėl pakeitimų atsirado poreikis sumontuoti kitą laistymo įranga, nei prieš tai įsigyta.
•  Kaip eliminuosime?
UAB „Maidina“ visada priims savo įrangą atgal ir pakeis į tuo metu reikalingą.
Netinkami darbo įrankiai

•  Kada kyla šis klausimas?
Montuojant laistymo sistemą labai svarbu turėti tinkamus įrankius.
•  Kokia problema?
Kuo greičiau montuotojas padarys savo darbą tuo daugiau uždirbs per tam tikrą laikotarpį. Tuo tarpu blogos kokybės įrankiai arba aplamai reikalingų įrankių neturėjimas prailgina montavimo darbus. Užsitęsę darbai gali išprovokuoti užsakovo nepasitenkinimą, yra tikimybė, kad bus viršytas numatytas montavimo terminas, dėl ko grėstų baudos.
•  Kaip eliminuosime?
Savo verslo partneriams-montuotojams UAB „Maidina“ kiekvienais metais dovanoja specialius, profesionalams skirtus, amerikiečių gamintojo BLAZING įrankius. Be to, savo partneriams siūlome atlikti tranšėjų kasimą su specialia technika, ypač palankiomis sąlygomis. Pagal paskaičiavimus specialių įrankių panaudojimas plius pagalba su kasinėjimo darbais apie 70 proc. sumažina laistymo sistemos montavimo laiką, kas didina montuotojo našumą ir uždarbį.
 


 


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  VĮ „Telšių miškų urėdija“. Pastaraisiais metais labai išaugus lapuočių medžių sodmenų poreikiui, medelynai išplėtė lapuočių daigynus. Tačiau be tinkamos laistymo sistemos užauginti kokybiškus sodmenis nelengva. Lapuočių daigynui pasirinkome 6 ha plotą, kurį padalijome į 7 sektorius. Techninį laistymo sistemos sprendimą padėjo sukurti UAB „Maidina“. Šiai firmai patikėti ir projekto įgyvendinimo darbai. Projektas buvo įvykdytas 2008 m. Kruopštus ir atsakingas UAB Maidina atstovų darbas išsklaidė bet kokias abejones. Dažnos konsultacijos projekto įgyvendinimo metu su UAB „Maidina" direktoriumi Andriejumi Klunduk padėjo atrasti keletą naujų techninių sprendimų tobulinant sistemą. Po vienerių metų, apžvelgę laistymo rezultatus, priėjome išvados, jog esame patenkinti laistymo sistema bei įranga iš UAB „Maidina“.
Eugenijus Barniškis - Medelyno viršininkas
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
Konsultacija. Atsižvelgiame į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes. Pagal duomenis paskaičiuosime tinkamiausius įrangos analogus bei patarsime kaip juos pritaikyti.
Laistymo įrangos sandėlis www.laistymoiranga.lt, kad iš karto sukomplektuotumėte visus projekte numatytus elementus. Padedame paruošti techninę dokumentaciją.
Specialisto patarimai montuojant bei derinant pasirinktą įrangą.
Suteikiama garantija;
Pirkėjus įtraukiame į lojalumo programą, kad galėtume pasiūlyti geresnes kainas.
Kvietimai į tobulinimosi seminarus apie laistymo naujoves.


 


 


Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 


 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą laistymo sistemos įrangai įsigyti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su laistymo sistemų montavimu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +