LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams
Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/vhosts/maidina.lt/httpdocs/index.php on line 202

Kaip suprojektuoti laistymo sistemą sudėtingame objekte?

Gavote užsakymą suprojektuoti laistymo sistemą dideliame objekte (municipalinis parkas, sporto aikštė ir pan.). Tokie objektai dažniausiai pasižymi specifinėmis techninėmis sąlygomis, sudėtingu reljefu, ypatinga danga arba gausybe įvairių augalų, kuriems reikia individualių laistymo sprendimų.

Nuo ko pradėti? Kokie yra reikalavimai ir standartai? Kokią laistymo įrangą pasirinkti? Kaip apskaičiuoti vandens šaltinio našumą, kad vandens užtektų visam laistymo ciklui? Kokie yra sprendimai, jeigu vandens šaltinio našumo neužtenka? Kaip suprojektuoti tokią laistymo sistemą?
  atgal...

 

1. Pirmiausia, bandymas montuoti laistymo sistemą tokio tipo objekte be projekto labai dažnai nulemia klaidas apskaičiuojant hidraulinius nuostolius. Tokiu atveju, laistymo sistema gali arba neteisingai veikti, arba investicijos bus per didelės dėl netinkamai parinktų vamzdžių diametrų.
2. Dėl klaidingai įvertinto vandens šaltinio našumo sistema veiks, bet vienam laistymo ciklui gali neužtekti vandens. Tai reiškia, kad dar neatėjus eilei laistyti paskutinių zonų, jau turi būti laistomos pirmos zonos, kad šios neišdžiūtų.
3. Dideliems objektams, tarp jų ir skirtingų sporto šakų sporto aikštėms, dažniausiai reikia specifinės laistymo įrangos. Panaudojus netinkamą įrangą, laistymo sistema funkcionuos neteisingai.
 
  

Jei norite būti užtikrintas

Pagrindiniai kriterijai į kuriuos būtina atsižvelgti rengiant projektą ir planuojant darbus sudėtingame objekte:
a) Svarbu atidžiai išstudijuoti technines sąlygas.
b) Patikrinti ir įvertinti vandens šaltinio našumą.
c) Labai kruopščiai atlikti projektavimo darbus.
d) Parinkti atitinkamą įrangą, ypatingą dėmesį skiriant laistymo sistemos valdymo sprendimo efektyvumui.
e) Teisingai suplanuoti montavimo darbus, įvertinus tokio objekto ypatumus.
f) Atsižvelgti į darbo saugos ir aplinkosaugos reikalavimus.

Specialisto paruoštas projektas tai patikimos sistemos garantas.

 


Konsultavimas.

• Atliekama aplinkos analizė;
• Pateikiami galimi optimaliausi užduoties sprendimai;
• Pateikiama galima įranga sprendimui realizuoti;
• Nustatomos būsimos problemos ir galimybės joms šalinti.

Projektavimas.

• Projektas rengiamas Autocad, Irrigarden projektavimo programomis;
• Paruošiama preliminari sprendimo sąmata;
• Yra galimybė tvirtinti projektą valstybinėse institucijose.

Produkcija.

• Parenkama optimali įranga pasirinktam sprendimui;
• Apmokoma kaip tą įranga naudoti, įrengti;
• Įrengtame sandėlyje turime didelę dalį įrangos, todėl galime greitai ją pristatyti;
• Atvykę į vietą galite gyvai pačiupinėti pasirinktą elementą;
• Plėsdami laistymo sistemą galėsite greitai gauti reikiamą įrangą iš sandėlio;
• Elektroninėje parduotuvėje patogiai patikrinsite kainas ir mūsų turimą įrangą;
• Vykdome klientų lojalumo programą, tad prisijungę prie el. parduotuvės matysite specialiai Jums pritaikytas kainas.

 


 


Pasirūpinsime:

Mes suprantame, kad realizuojant įvairius individualius projektus vienodų sprendimų nebūna. Naudodamiesi savo sukaupta patirtimi, nuo pat pradžių aptarsime galimas problemas bei parengsime sprendimus joms išspręsti.

 

Apželdinimo projekto keitimo rizikos

•  Kada kyla šis klausimas?
Pabaigus vykdyti projekto pirmąją dalį - vamdžių išklojimą ir belaukiant galutinio montavimo dažnai pasitaiko, kad keičiamas apželdinimo projektas, t.y. keičiamos augalų vietos, atsiranda nauji augalai, papildomi mažos architektūros elementai.
•  Kokia problema?
Dėl to būtinai keičiasi laistymo sistemos projektas, atsiranda papildomų darbų, papildomai montuojama įranga. Neinformavus užsakovo, ateityje dažnai iškyla konfliktas arba dėl padidėjusių kaštų, arba netinkamai veikiančios sistemos.
•  Kaip eliminuosime?
Todėl, prieš pradedant darbus, patariame informuoti užsakovą apie glaudų ryšį tarp apželdinimo projekto ir laistymo sistemos projekto. Pasiūlysime tinkamas prevencines priemones, kad ateityje išvengtumėte tokio konflikto.
Ekstremalių sąlygų idenfikavimas

•  Kada kyla šis klausimas?
Esant sudėtingam landšaftui, pvz. dideli statūs šlaitai, viename plote yra zonos su ryškiai skirtingas laistymo poreikiais, būtina dar nepradėjus darbų identifikuoti galimas rizikas ir parinkti, tokiomis sąlygomis patikrintą, įrangą.
•  Kokia problema?
Kadangi tokios situacijos būna retai, dažnai trūksta realios patirties tinkamo laistymo sprendimo parinkimui. Taip pat keliama sąlyga - išvengti eksperimentavimo, nes tai daug kainuoja bei atsiranda rizika susigadinti savo reputaciją.
•  Kaip eliminuosime?
Vadovaudamiesi pagal per laiką surinktų rodiklių, apie projektavimo metu dėmesio reikalaujančias vietas, rinkiniu, iš karto perspėjame apie galimas rizikas bei parenkame sprendimą, pagrįstą asmenine patirmi bei pasaulinio lygio gamintojų specialistų žiniomis.
 


 


Mus jau pasirinko:

Kokie sprendimai padėjo šioms įmonėms tapti efektyvesnėmis, taupesnėmis ir pelningesnėmis? To galite drąsiai klausti tiesiogiai.

 

Ogmijos
Kietaviškių gausa
Telšių miškų urėdija
 

•  AB „Kietaviškių gausai“ tiekiama „Maidina“ laistymo įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus mūsų reikalavimus bei pageidavimus. Įranga visada pristatoma laiku, pagal iš anksto nustatytus terminus. Taip pat, visada sulaukiame profesionalių atsakymų į rūpimus klausimus bei konsultacijų dėl laistymo įrangos naudojimo. Bendradarbiavimą su UAB „Maidina“ mes vertiname tik teigiamai.
Raimondas Sinkevičius - Šiltnamio inžinierius
 


 


Specialus Maidina pasiūlymas:

Pasiūlymą sudaro:
Konsultacija. Įvertintiname specifinio landšafto situaciją. Atsižvelgiame į technines užduotis, užsakovo pageidavimus bei konkretaus objekto realias galimybes.
Projektas. Jums tinkamos įrangos parinkimas bei jos išdėstymas. Rengdami projektą apskaičiuojame skirtingų sistemų parametrus ir suderiname juos tarpusavyje tam, kad šios sudėtingos sistemos darbas būtų kuo efektyvesnis.
Laistymo įrangos sandėlis www.laistymoiranga.lt, kad iš karto sukomplektuotumėte visus projekte numatytus elementus. Padedame paruošti techninę dokumentaciją.
Specialisto patarimai montuojant įrangą.
Garantinių įsipareigojimų vykdymas.
Kvietimai į tobulinimosi seminarus apie laistymo naujoves.


 


 


Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 


 


 


Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir Jums parengsime individualų pasiūlymą sudėtingai laistymo sistemai įrengti.


Tel: +370 5 277 35 44        El. Paštu: info@maidina.lt
 


Arba įveskite savo telefoną ar el. paštą ir mes su jumis susisieksime:
Taip pat gaukite naujausius pasiūlymus ir sprendimus susijusius su laistymo sistemų montavimu:
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +