LT | RU    Prisistatymas  Profesionalams  Žemės ūkiui  Privačiai aplinkai  Kontaktai
Profesionalams

Jūsų įgūdžiai, mūsų žinios

Siekiame, kad su mumis dirbantys profesionalūs laistymo sistemų montuotojai būtų apginkluoti ne tik naujausiomis žiniomis, bet ir būtų efektyvūs savo darbe bei galėtų naudotis patogiais įrankiais, leidžiančiais darbą atlikti žymiai greičiau. Suderintą su užsakovu įrangą galėtų pristatyti iš karto po projekto patvirtinimo.

 
Vietoje komplektuojama įranga bei
patarimai leidžia įrangos montavimo paslaugas
atlikti greitai ir taip daugiau uždirbti.

 


 

Kuo galime būti naudingi:

Išvardijome pagrindines problemas kylančias dirbant su montuotojų komandomis ir pasistengėme išdėstyti, kaip jas spręsti, Jums norint tapti geresniais specialistais:

 

•  Kaip suprojektuoti laistymo sistemą sudėtingame objekte? Nuo ko pradėti? Kokie yra reikalavimai ir standartai? Kokią laistymo įrangą pasirinkti? Kaip apskaičiuoti vandens šaltinio našumą, kad vandens užtektų visam laistymo ciklui? Kokie yra sprendimai jeigu vandens šaltinio našumo neužtenka? Kaip suprojektuoti tokią laistymo sistemą?
•  Kaip parinkti optimalų sprendimą užsakovui? Svarstote kokią įrangą ir sprendimą pasiūlyti užsakovui, kad jis atitiktų keliamus reikalavimus bei nekainuotų per daug? Kokiuose mazguose galima taupyti, o kokiuose negalima, kad nesulauktumėte pastovių skambučių dėl problemų šalinimo?
 

•  Terminai spaudžia, o Jūs dar laukiate iš savo tiekėjo reikalingos įrangos? Kaip išeiti iš kritinės situacijos, kai dėl laistymo įrangos pristatymo problemų gresia sutarties neįvykdymas?
•  Kaip integruoti lietaus surinkimo, lietaus drenavimo ir laistymo sistemas į vieną? Kaip teisingai suderinti šių sistemų darbą? Kokią įrangą panaudoti? Kaip teisingai apskaičiuoti techninius sistemos parametrus tam, kad sistema veiktų efektyviai ir taisyklingai? Jeigu ilgą laikotarpį nėra lietaus, iš kur imti vandenį laistymui? Ar lietaus vanduo yra tinkamas laistymui, pakankamai švarus? Kaip sužinoti? Kaip valdyti skirtingas sistemas per vieną valdymo įrenginį?
 

•  Reikia ekologiškos, tausojančios gamtą ir vandenį laistymo sistemos? Kokie laistymo sprendimai atitinka "žalią idėją"? Kaip juos įgyvendinti? Kokią laistymo įrangą naudoti?
•  Reikia šiuolaikinės, išmanios laistymo sistemos? Kokia įranga naudojama protingose laistymo sistemose? Kokie yra sprendimai? Kaip sumontuoti tokią sistemą?
 


 

Aktualijos

Tai kas svarbu dabar. Sužinokite svarbiausias naujienas laistymo srityje. Pasidalinkite su savo užsakovais.

 

Aktualu

Automatinė laistymo sistema

Vanduo atlieka labai svarbų vaidmenį augalų gyvenime. Garuodamas nuo augalų paviršiaus jis skatina medžiagų apykaitą, o tirpindamas maistingąsias medžiagas, esančias dirvožemyje, padeda augmenijos šaknims jas įsisavinti.

Naujas produktas

Oro sąlygos realiu laiku

Kuris iš mūsų nepasvajodavome apie laistymo sistemą, kuri už mus ne tik laistytų, bet ir žinotų, kada tai daryti. Pagaliau šito sulaukėme – viena iš pasaulyje didžiausių laistymo sistemas kuriančių kompanijų „Irritrol“ pristatė savo klientams naujieną – realias oro sąlygas matuojančią sistemą „Climate Logic“.

Prekių katalogas

laistymoiranga.lt

Mūsų e-parduotuvėje surasite visą mūsų siūlomą asortimentą su prekių aprašymais ir aktualiomis kainomis. Maloniai kviečiame pasižvalgyti. 

 


Tel: +370 5 276 00 41
 

 
 

 
Copyright © 2013. UAB " MAIDINA ". All rights reserved.
 

    MAIDINA +